Как обезопасить себя в Интернете во время глобального кризиса? Второе гражданство, второй паспорт - мошенники Как одни мошенники обманывают других: удаление отзывов с нашего сайта
Можно доверять? против 17 за 137
Перейти к отзывам

Компания STUDY.UA более 15 лет предлагает программы обучения за границей. В отличие от многих фирм, которые не имеют достаточного опыта, мы работаем надёжно и качество наших услуг подтверждено тысячами клиентов, которые обращаются в нашу компанию из года в год.

+38 (044) 500 03 20
+38 (097) 000 03 20
+38 (093) 000-03-20
+380445000320
+380970000320
+380930000320 copyright moshennik.eu

Контактная информация
Emails:
Адрес:
Киев, Украина. г. Киев, ул. Драгомирова, 16, ЖК «Новопечерские Липки» (метро «Дружбы Народов»).
Сайты:
http://www.study.ua/
Комментарии
против Боглан
/ 10.06.2024
Допомогли з підготовкою до IELTS. Здав на прохідний бал для вступу за кордон. Все чітко та зрозуміло. Дякую!
против Кароліна
/ 24.05.2024
Тут справді намагаються допомогти і вирішити питання, а не просто взяти з тебе гроші і забути. Сервіс і відношення до клієнта на достойному рівні.
против Богдана
/ 13.05.2024
Син на зимові канікули їздив до США. Все вдало було організовано менеджерами: проживання, харчування, навчання, екскурсії та розваги. Ми задоволені!
против Анатолій
/ 19.04.2024
Якісно підготували до іспиту IELTS. Вдосконалили навички говоріння.
Склав на потрібний бал. Дякую за допомогу. Далі планую вступ до закордонного ВУЗу.
против Вікторія
/ 04.04.2024
Задоволена рівнем підготовки вчителів в академії. Дитина із задоволенням ходить на заняття, постійно розповідає про вчителів та уроки, за минулий семестр помітно покращилися оцінки. Дякую
против Маргарита
/ 28.03.2024
Буде невелике непорозуміння з представниками компанії, але все дуже оперативно вирішили і пішли назустріч, що було приємно. Тому можу рекомендувати як професійну команду.
против Кравчук Олена
/ 15.03.2024
Звернулись до цієї компанії щодо вибору і підготовки до вступу на бакалавра. Менеджер чудово нас зрозуміла, що ми хочемо і підібрала вуз. Зараз на етапі збору документів.
против Маргарита Карлюк
/ 06.03.2024
При обранні навчального закладу для сина виникли проблеми. Дуже багато аспектів треба охопити, щоб обрати саме той ВУЗ, який максимально близько підійшов. Звернулись до компанії, менеджер розповіла всі деталі, поспілкувались з психологом та пройшли тест профорієнтації, який дуже допоміг розкрити те, на що треба звернути увагу. Далі вже розглядали декілька варіантів. Обрали Канаду. Не пожаліли) Менеджер, яка нас вела, дуже допомогла: збір документів, листування з навчальним закладом, повний супровід та підготовка до вступу. І ось, нарешті, омріяний лист - ви зараховані! Велика подяка за допомогу! Рекомендую!
против Олена
/ 22.02.2024
Зимові канікули у Великобританії - це найкращий подарунок для дитини. Англомовне середовище, навчання в чудові школі, екскурсії, відвідування відомих місць, це дійсно новорічна мрія будь-якої дитини. Дякую за комплексну програму, донька у захваті!
против Каріна
/ 13.02.2024
Навчання в академії дуже захоплююче, неймовірно цікаве та розвиваюче. Знайти правильний підхід до кожного учня дуже нелегка та важлива частина навчального процесу. Але наша викладач з цим впоралась! Все на вищому рівні.
Син із задоволенням ходить на заняття.
против Марина Хоменко
/ 02.02.2024
Добрий день! Хочу подякувати вам за поїздку, за гарне відношення до дитини, цікаву та пізнавальну програму. Чудовий груп лідер, яка завжди була на зв'язку та тримала в курсі всіх подій) Головне донька в захваті від подорожі, нових друзів та вже планує на літо продовжити відкривати світ разом з вами!
против Diana
/ 25.01.2024
Study Academy чудова школа для вивчення англійської мови. Тут є все для цього: прекрасна група, цікаві заняття, досвідчені вчителі. Ірина – чудовий викладач. Відразу видно, що вона любить свою роботу,бо має
індивідуальний підхід до кожного учня.
против Богдана
/ 17.01.2024
Хочемо висловити щиру подяку за чудовий досвід, який наша дитина отримала під час поїздки на Мальту. Дитина повернулася додому в захваті від всього, що відбувалося під час цих канікул. Було багато цікавих розваг і активностей. Наша дитина не тільки вдосконалила англійську мову, але й познайомилася з однодумцями. Вона зараз має нових друзів, і це дуже важливо для неї. Загалом, ми вражені тим, як весь процес був організований та проведений. Ваша команда забезпечила безпеку та комфорт наших дітей, і
ми вам дуже вдячні за це. Ми впевнені, що цей досвід надав нашій дитині не тільки знання, але і впевненість у собі та незабутні спогади.
против Валентина
/ 08.01.2024
Курси супер! Відмінна методика викладання. Вже після декількох уроків дитина почала з захопленням вчити граматику) Перші результати вже є - успішно здані тести та задоволена дитина) Мені, як мамі, приємно, що компанія якісно підходить до всіх учбових процесів.
против Ксенія
/ 18.12.2023
Допомогли зі вступом до Університету в США! Дякую
против Маргарита
/ 07.12.2023
Study Academy - це місце мого розвитку. Я вражена тим, як за короткий час підвищився
мій рівень знань англійської мови. Тут навчання стає цікавим та результативним, і я
вдячна за можливість розвиватися у такому стимулюючому середовищі.
против Ольга
/ 28.11.2023
Дякую за допомогу у підготовці до здачі IELTS. Викладачі професіонали своєї справи. Заняття завжди були продуктивними. Моя англійська дуже покращилась, що дозволило набрати високий бал.
против Віталій
/ 22.11.2023
Інтенсивні курси від Study Academy стали для мене справжнім ключем до нових можливостей, я радий, що записався саме до них. Завдяки їм, за короткий термін я сильно покращив рівень англійської.. Щиро рекомендую ці курси всім, хто шукає ефективний спосіб поліпшити свої мовні навички.
против Наталія
/ 17.11.2023
Ми дуже вдячні компанії Study Ua за допомогу зі вступу в університет Ірландії. Я одразу зрозуміла, що можуть бути труднощі при оформленні документів, зарахуванні, отриманні візи самостійно. Тому вирішила звернутись до Study Uа і вже з ними на всіх етапах ми були позбавлені всіх цих проблем, і завдяки цьому донька була зосереджена тільки на навчанні.
против Катерина М.
/ 30.10.2023
Курси англійської ефективні. Я задоволена викладанням. Рекомендую!
Наверх

Добавить комментарий / STUDY.UA

Ваше имя *
Ваш e-mail *
Личный код (?)
Введите любые буквы и цифры, и в вашем комментарии появится уникальный код безопасности. При добавлении другого комментария введите те же самые буквы и цифры, и к комментарию будет добавлен идентичный код. Таким образом вы можете подтвердить, что комментарии оставлены именно вами.
Мошенник? *
Ваш комментарий *