Как обезопасить себя в Интернете во время глобального кризиса? Второе гражданство, второй паспорт - мошенники Как одни мошенники обманывают других: удаление отзывов с нашего сайта
Перейти к отзывам

Мошенники, которые прикидываются юристами, но на самом деле даже не имеют базового образования. Взяли деньги 100% предоплатой за иск и нихера не сделали!! Полнейший разводняк на деньги и личные данные, после предоплаты упали на игнор, трубку не берут и на почту не отвечают! Кстати, вот контакты этих шарлатанов [email protected] [email protected] +380931624601, директор Гурин Алесей. Ждите обращения в полицию!!!!!

+380931624601
380931624601 copyright moshennik.eu

Контактная информация
Телефоны:
Адрес:
Сайты:
Комментарии
против Олександр
/ 01.02.2024
BCEwvm2k
Если хотите потерять свои деньги и время, обращайтесь к этим недоюристам. 9.02.2023г. Обратился в эту фирму, 13.02.2023г. составили договор. На 1.02.2024г. Никакого результата нет, деньги возвращать не хотят, оформлять документы не хотят, на телефон не отвечают, на СМС не отвечают.
против Мирослава
/ 16.01.2024
Доброго дня.Не фірма а аферисти які беруть кошти а потім не відбирають слухавки.
против Юра
/ 22.12.2023
Судился с ними за обычный перерасчёт, ограничили мне процент, судился за 2000 и процент. Процент снял, 2000 в процессе. Оля попросила оставить позитивный комментарий. Так как люди ставят негатив чаще, чем позитивные. Да, обещали пол года, заняло почти год. Да, иногда моя юрист болела или занята была. Я на вайбер напишу - всегда ответит. Часто просит звонить не просто поговорить, а если пришло что-то на почто, смс или в дию, или звонок из суда. Результат получил, доволен.
против Сергей Михайлович
/ 21.12.2023
Долго искал, кто сможет мне помочь судиться за свежую справку по денежному обеспечению. Ответ один: "в постанове написано кроме работников мвд". Обратился к ним. Сказали попробуют через знакомого помощника судьи, но не гарантируют. В итоге в окружнлм выиграли суд и пенсионный не подал на аппеляцию. Я, честно говоря, сомневался, но бутылку занёс.
против Михайло
/ 08.12.2023
gXNEYR5Q
за 8 месяцев сочинили заявление в военкомат и прислали мне- отнеси. Прочитал и ужаснулся - как далек гурин до того за что берет деньги. Такое безграмотное заявление , а потом посмотрел послужной список этого руководителя в https://opendatabot.ua/p/5ELB346 и все стало понятно
Припинений ФОП гуриным:
Адреса Спеціалізація
місто Боярка 52.74.1 Ремонт і перероблення одягу
місто Горлівка 52.62.0 Роздрібна торгівля з лотків та на ринках,
а теперь это юрист - и не в армии?
против Логвін Роман Анатолійович
/ 05.12.2023
mE7nu9uA
Склав договір, заплатив. Позов подали в якому немає підстави щодо мого питання, сказали так треба. Суд посміявся над таким позовом. А роповідали що всі рішення у них позитивні, ну непоказали жодного. На сьогодні суд мені відмовив. Адвокати морозяться, по іншому не скажеш. На звідки не відповідають.
БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ від таких.
против Валерій
/ 21.11.2023
Від вересня місяця не можу зв'язатися зі своїм юристом. Я втратив з нею контакт через зламаний телефон. Намагався зв'язатися через номера телефонів вказаних і на сайті і в договорі,ніхто не відповідає, або включається автовідповідач Відправляв документи і через "Нову пошту", та електронну адресу. Шахраї одним словом.
против Антон
/ 07.10.2023
Отримав пенсію яка зросла на 6 тисяч грн через 7 місяців після заключення договору, взагалі сам нічого не робив, дякую велике Юліїї, вона ійсно спеціаліст, рекомендую усім її як справжнього фахівця
против Петро
/ 06.10.2023
IToezG.M
Сьогодні надійшла перерахована пенсія. Заключив з ними ще два договори. 8 місяців на все пішло. Я вже не надіявся, але мене заспокоїли, все нормально перерахувалось. Дякую.
против Петро
/ 04.10.2023
9zXdzud2
Пенсійний не хотів виконувати рішення суду, мій адвокат не знав що робити. Вони подали заяву, потім скаргу і я почав отримувати ту пенсію, яку призначив суд. Дякую пані Юлія
против Виталий
/ 02.10.2023
TM3iiruY
Стал их клиентом в мае 2023, подали в суд в августе. Набрал меня мальчик из другой фирмы и "насвистел" мне в уши, что "вас обманывают, в суд не подали, я на сайте посмотрел в суде нету ничего". Пришлось идти в Окружной суд, проверять, а там уже ухвала на открытие производство. Всё нормально, жду решение суда. Отзыв меня попросила оставить Олечка, так как конкуренты очерняют зря имя организаии. Так ещё из-за них из области пришлось в центр бегать. Зря только поверил наговорам.
против Тарас Григорович
/ 30.09.2023
6.v2jCMs
Були проблеми, коли мій юрист звільнився і не відповідав. Додзвонився на горячу лінію, додзвонився до директора і він мені назначив гарну дівчину. Суд виграли, зараз починаю судитися, щоб зняти обмеження 70%
против Сергій
/ 29.09.2023
/gOe/i52
Звернувся до них, бо дуже не задоволений, що одесити не змогли перевести вже поданий позов до Київського суду в Обласний. За місяць позов перевели і вже є рішення. Поки чекаю, щоб пройшла аппеляція
против Костянтин
/ 27.09.2023
XGz93/bI
Пані Тетяна допомогла з відсуженням УБД, бо звернувся до юристів на Подолі - вони не захотіли братися, а на Севастопольській дуже багато адвокат захотів, 10 тис без гарантій. Тут половину вже після результату сплатив, 7 місяців і тепер з посвідченням
против Ігор
/ 27.09.2023
З лютого до вересня не спромоглися подати позов по 2 тис.Шмигаля - простий і типовий документ!!! Суди розглядають швидко і подекуди без відзивів ПФУ. Самі на контакт не виходять, не відповідають на дзвінки, вайбер і автовідповідач - от і все. Ось такий юридичний "супровід" вашої справи. За що 5 тис. і ще й судовий збір? В Ужгороді послуга 2 тис.грн.
против Сергій
/ 26.09.2023
rkUOITgo
Звернувся до "Мережі права" - ці шахраї два роки не могли перерахувати мою пенсію, постійно звільнялись юристи, і я нікому там не потрібен був. Звернувся до "Лігал Консалт" - за пів року все доробили. Тепер знімаю обмеження 70%. Дякую вам, пані Оля
против Юрій
/ 25.09.2023
Фірма повне лайно. Розвели на гроші.
против Олександр
/ 21.09.2023
o4MNwHmg
4 лбтого 2023 я сплатив Вам 50% суми згідно договору. Поверніть кошти так як один спеціаліст Ваш виїхав за кордон, а інші не спроможні надати відомомті про стан справи. В іншому разі буду звертатися до суду для притягнення Вас до відподальності.
против Алексей
/ 20.09.2023
помогли решить вопрос, дело висело в суде 9 месяцев, мой юрист кормил завтраками кожен день, юрист Татьяна поебащала за две недели решить вопрос с судьей, и через неделю уже было решение, отправили на пенсионный, уже в октябре наконец то получу пенсию, жалею что сразу не обратился к Татьяне, сколько б времени секономил бы .
против Анатолий
/ 16.09.2023
A6SWngms
Пресчитали пенсию, по сумме на 70% больше. Но по срокам вышло больше ожидаемого: обещали 7 месяцев, а ушло 10 месяцев, три месяца пенсионный просто игнорировал решение суда. Пришлось писать заявление с жалобой (Оля мне шаблон скинула) и зашёл лично на Шамрыла. После жалобы пересчитали пенсию.
Наверх

Добавить комментарий / ТОВ ЛІГАЛ ЮРІСТ КОНСАЛТ

Ваше имя *
Ваш e-mail *
Личный код (?)
Введите любые буквы и цифры, и в вашем комментарии появится уникальный код безопасности. При добавлении другого комментария введите те же самые буквы и цифры, и к комментарию будет добавлен идентичный код. Таким образом вы можете подтвердить, что комментарии оставлены именно вами.
Мошенник? *
Ваш комментарий *