Как обезопасить себя в Интернете во время глобального кризиса? Второе гражданство, второй паспорт - мошенники Как одни мошенники обманывают других: удаление отзывов с нашего сайта
Перейти к отзывам

Авто перекуп из Венгрии. Под видом волонтера предлагает пригнать авто в Ужгород без растаможки. Берет предоплату на карту Монобанка и "теряется". Телефон отключен! +36703653329 copyright moshennik.eu

Контактная информация
Телефоны:
Emails:
Адрес:
Сайты:
Комментарии
против Куратор
/ 17.11.2023
Він нормальний хлопець.На нього давлять деякі люди і вот вам весь піар !! Хлопець не поділився вот і вся суть !!!
против Маша
/ 10.11.2023
Не правда !Та мені це зовсім не віриться!!!
Наш Б.фонд допомагає діткам сиротам і його не рекламую, но фактично каждий місяць донатить і буває декілька раз в місяць і не 100 і не 1000грн.,можемо документально підтвердити!
Я його не захищаю но я більш впевнена що тут щось не то..Або підстава або не знаю !
против Тор
/ 03.11.2023
Чому обливати когось брудом якщо деякі із вас і його не знаєте ! У хлопця є недоліки як у всіх ! Хай каждий за собою дивиться ! А в чому на нього наклеп то взагалі все по другому ! Просто людям пофіг ! Аби піздьож розвести !!
Нормальний він пацан ! Через чур довіряє і Вот попадає !
против Крок
/ 02.11.2023
АВТОР явно один.,бо і на других сайтах так само написано но де-не-де ще фірми прикріпили а це вже серйозний наклеп ..тут уже можно подавати в суд що фірми збитки понесли за клевету і пиши цифру і вимагай від піздюнів компенсацію! Вони і в тюрму за таке можуть попасти! Залежить від адвоката !Йосип на тебе ці чумоходи написали так подавай в суд,прокуратуру! Женя юрист тобі допоможе і він автора оголить ! Йося удачи! Все буде добре !
против Карат
/ 01.11.2023
Тут явно БРЕХНЯ!
Я знаю точно що в Угорщині він взяв до себе багато діток і надав всі потреби і знайомі з Енергодар із маленькими дітками у нього були аж жо травня і їх було не мало і сам знімав ночівлю і продукти!Іце 1000%правда!! Я особисто його не знаю но чув про нього різне!НО за те що він приютив і обезпечевав наших дітей і це все самотужки !то за це даже я готовий за нього підписатись !!!
против Точка
/ 01.11.2023
Ей !!! ЯНЦЕ !!! Ти на кого наїхав?? !! Хто пацана шукає? Давай цифри і імена !!
ЯНЦЕ ти «полупокер» з вдумя Джуран-Жоран !! «ПОЛУПОКЕР» круте слово для таких як ЯНЦЕ!
Так хто його шукає ??? @tacska77 телеграм! Всі хто шукає його то виходьте на зв’язок і будем розбиратись!!! А пацана хтось троне і не важно криміналітет, менти , спортсмени! Ми за пацана і не тільки ми готові йому допомогти!Сучари знайшли на кого наїхати!! Він моїх дітей за кордоном всім належним обезпечив декілька місяців підряд і свої кошти тратив! І як жінка казала більше десяток діток було із мамками яких сам!,всі розходи з свого карману ,зняв дома і всі продукти,даже деяким одяг купляв бо не було у жінок нічого,я бачив фотки і відео і жінка мені не збреше!За це до нього велика повага!і недай Бог хтось його троне !! Пппп!!
против Стрілець
/ 01.11.2023
Автора ПОЛУПОКЕРНОГО контакт хтось знає ? Чи де взяти ? І два Джрана ! вийдіть на зв’язок..поговорим !
А то бачим на хлопця наїхали муділи не розібравшись ситуацією ! Ще до цих п**дунів які про Йосипа шумят і Г .Московський приеднався,ще один рішало🤬 Скоро на ротацію і поможем хлопцеві розібратись!! Скільки він нам поміг і ми поможемо йому! А то бачу наїздників розвелось …
против Дмитро
/ 31.10.2023
ЗАКАЗНИЙ НАКЛЕП!!!
Де хто пообіцяв йому репутацію спортити!!Бачу у собак де що получається, Не хіло деяким дорогу перейшов і зовсім не в том в чому його звинувачують тут..це уже підстави з яким його шантажирують ..Но я впевнений Йосип доведе справу докінця і комусь і їх декілька ..буде не весело!!! А цим хто робить наклепи і брехливі публікації то майте на у вазі …..можно щось отримати !
против Ваня
/ 31.10.2023
o5GAXLpM
Брехня !!! І заказ Франківськими людьми !!
Дайте хлопцеві спокій !!
Я на його місці вже в суд на всіх цих брехунів подав !!! Тарас С. !! Хватить про пацана брехню пускати
против Василь
/ 30.10.2023
НУ НАВІЩО БРЕХНЮ ПИСАТИ!!!
Всі знають що від нього вкрали автівки які пригнав для ЗСУ і митники дрони конфіскували ! А все повісили на нього !
Там замішані який Тарас із Франківска , родич прокурора..менти зуб мають бо він хабар не давав їм !! Чому це все не пишете що пацан попав і конкретно!!
Но не виїхав за межі України а має возможності!!А ні !! Він в Україні ! Значить він правий !! І хоче довезти !
против Никита М
/ 27.10.2023
ВРАНЬЕ!!!!!!
У пацана не малые проблемы и за Ивана-Франкских мажоров которые угнали несколько машин что для ЗСУ были закуплены, а потом ещё и таможенники забрали как контрабанду от него 3 - 4 шт. дрона!!Люди все это приписали на него,а это немалая сумма!!!не удивлен что пацан в долгах ..и хер кто ему помог разобраться !!! А кучка пиии!!! обливают его грязью!! И то по заказу 100% !!
против Віктор
/ 26.10.2023
TGtamEec
Брехня !!!
Він нашому підрозділу більше року допомагає і моя сім’я більше двух місяців жила у Венгріі під повним обезпеченням цього хлопця і так більше 10 сімей як дружина розказувала !
А ви таке говорите !! Якісь проблеми чули що було з ментами і з митникам но впевнені що він не навмисно зробив якщо і щось сталося і весь наш підрозділ готовий відповісти за хлопця!!
против Андрей
/ 01.09.2023
Все что написано правда, или частично правда. Наша организация связалась с этим человеком для гуманитарных поездок в Польшу, в основном возить детские вещи и продукты первой необходимости. Дали 400 евро на дорогу и расходы. Через три дня связь с ним потерялась. Обратились в полицию. Ждем.
против Янце
/ 04.07.2023
Ну Йося, тепер тебе знають не тільки на Закарпатті, ти просто сільський шахрай, який думав, що він "Хрещений батько" сподіваюся тебе швидко знайдуть, і це буде не поліція
против Джоран
/ 17.03.2023
Товт Йосип це просто балабол!!! Де наші обіцяні фронтери ???? Якщо ти з сім'єю в Угорщині сховався, це не означає, що тебе ніхто не знайде.
против Леся
/ 08.01.2023
1900 євро дрон
1200 євро залог за пікап
3000 у.е. за авто Т4
Віз гумонітарку з Венгрії в Т4 і пропав.
Йосип вилізай....подлий трус, або знайдуть тебе інші органи і буде пожиттєве.
Вилазь по-доброму і розрулівай ситуації.....
против Жодан
/ 26.10.2022
Найшол этого Йосипа через знакомим, балабол еще тот! В интернете про него уже достаточно слов, на границе тебе точно прикопают
против Den
/ 27.09.2022
Ёся, це точно ти?
Наверх

Добавить комментарий / Товт Йосип Йосипович

Ваше имя *
Ваш e-mail *
Личный код (?)
Введите любые буквы и цифры, и в вашем комментарии появится уникальный код безопасности. При добавлении другого комментария введите те же самые буквы и цифры, и к комментарию будет добавлен идентичный код. Таким образом вы можете подтвердить, что комментарии оставлены именно вами.
Мошенник? *
Ваш комментарий *